2 Adwentowa 2016

4 grudnia 2016

1. Siostry przekazują słowa podziękowania: „Bardzo      serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie nas z opłatkiem wigilijnym, oraz      za złożone ofiary. Wdzięczność spłacać będziemy ofiarną pracą w parafii      oraz w modlitwach w Waszych intencjach.
         Msza Święta za parafian w Nowy Rok.
         Gdyby ktoś był nieobecny w domu, lub został pominięty – opłatki można      nabyć w kościele lub Ochronce. Bóg zapłać”.
  2. Dziś przeżywamy drugą niedzielę Adwentu. Niech      ten święty czas mobilizuje każdego do duchowej odnowy, zacieśniania więzi      z Panem Bogiem i braćmi. Wszystkich parafian: dzieci (z lampionami!),      młodzież i dorosłych zachęcam do licznego udziału w roratach,      sprawowanych w naszym kościele codziennie o godz. : 1700.
  3. Bóg zapłać za podjęcie kolejki, za ofiarę na      kwiaty i środki czystości. W tym tygodniu – tj. 10. XII. 2016 r. o godz.:      900 dyżur podejmą: Karczmarz Elżbieta, Rydz Adam, Słysz Janusz,      Dzień Anna, Kielar Anna.
  4. Do Kasy Inwestycyjnej – na remont i odnowienie      polichromii w Nawie Głównej, wpłynęły ofiary: R 4 = 1420,00 zł (to jest koniec zbiórki na 2016); Gać      Nr 12 = 200,00zł; Bogumiła i Wojciech Wyczarscy Gać Nr 1 (skł. całoroczna      za 2016 r.) = 120,00zł; ; „Bóg zapłać” za już i proszę o jeszcze.
  5. W dzisiejszą niedzielę przypada XVII Dzień      modlitw i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Naszą ofiarą wspieramy      Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
  6. W tym tygodniu      spotkania formacyjne dla młodzieży gimnazjalnej:
         poniedziałek – I klasa gimnazjalna; wtorek – II klasa gimnazjalna; środa –      III klasa gimnazjalna wraz z rodzicami.
  7. W czwartek, 8 grudnia, przypada uroczystość      Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu w naszym      kościele Msze Święte o godz. 1700 z poświęceniem i      rozdaniem medalików dla 3 klasy podstawowej.