5 Niedziela Zwykła - A / 2017

5 lutego 2017

1. Bóg zapłać za podjęcie kolejki, oraz za ofiarę na kwiaty i środki czystości. W tym tygodniu – tj. 11. II. 2017 r. o godz.: 900 dyżur podejmą:Maria Kusz, Bożena Brożbar, Krystyna Balawejder, Krystyna Ząbroń, Zofia Brożbar.
  2. Do Kasy Inwestycyjnej – na remont i odnowienie polichromii wpłynęła ofiara: Kud Bronisława = 200,00 zł. „Bóg zapłać” za już i proszę o jeszcze.
  3. Zachęcam Członków wspólnoty Szkaplerza, aby w pierwszy wtorek miesiąca w łączności ze św. Michałem Archaniołem i z  wszystkimi Chórami Aniołów, modlić się podczas nabożeństwa w intencjach całego Kościoła i swoich osobistych  Koronką do Dziewięciu Chórów Anielskich.
  4. W czwartek – tj. 09. II. – 3 klasa gimnazjalna rozpoczyna w naszym kościele Nowennę przed bierzmowaniem. Zapraszam do udziału.
  5. W sobotę, 11 lutego, przypada liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Święto Matki Bożej z Lourdes łączymy z obchodami Światowego Dnia Chorych. Zapraszam do udziału. Po /Ewangelii…/ namaszczenie starszych i chorych.