7 Niedziela Zwykła - A / 2017

19 lutego 2017

1.     W tym tygodniu, w środę, 22 lutego, przypada święto Katedry św. Święto jest przede wszystkim okazją do wyrażenia czci św. Piotrowi i każdemu jego następcy. Niech nie zabraknie wyrazów oddania i modlitwy w intencji Ojca Świętego Franciszka. Naszym obowiązkiem jest wspierać jego pasterską posługę w niesieniu Ewangelii wszystkim narodom.

2.     OGŁOSZENIE.
Od 21 lutego 2017 r. rozpoczną się zapisy do Przedszkola Sióstr Służebniczek w Gaci na Nowy Rok szkolny 2017 / 2018, zainteresowanych rodziców prosi się o pobranie karty zgłoszenia w budynku Przedszkola.

3.     „Bóg zapłać za podjęcie kolejki, oraz za ofiarę na kwiaty i środki czystości. W tym tygodniu – tj. 25. II. 2017 r. o godz.: 900 dyżur podejmą: Zofia Bar, Agata Jędrejko, Piotr Polak, Helena Wiglusz, Józef Wiglusz.

4.     Do Kasy Inwestycyjnej – na remont i odnowienie polichromii  – wpłynęła ofiara: Kud Kazimierz Nr 290 = 120,00 zł. „Bóg zapłać” za już i proszę o jeszcze.

5.     Arcybractwo Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa zaprasza na rekolekcje zelatorów i kandydatów na zelatorów poszczególnych wspólnot strażowych naszej diecezji. Rozpoczęcie rekolekcji w poniedziałek, 6 marca 2017 r. o godz.17.00, zakończenie – w środę, 8 marca 2017 r. o godz.13.00. Rekolekcje będą miały miejsce w Domu Formacyjno – Szkoleniowym im.  św. Jana Pawła II w Lipniku.
Zgłoszenia na rekolekcje, za pośrednictwem księdza proboszcza.