4 Niedziela Wielkanocy - A / 2017

7 maja 2017

1. Dzisiejszą niedzielę przeżywamy w Kościele jako Światowy dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Rozpoczynają się też kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.

2. W naszym kościele codziennie gromadzimy się na nabożeństwie majowym ku czci Matki Najświętszej. Weźmy udział w tym modlitewnym uwielbieniu Matki naszego Pana i naszej.

3. W sobotę, 13 maja, w liturgii wspominamy Matkę Bożą Fatimską oraz kolejną rocznicę zamachu na papieża św. Jana Pawła II.

4. Sakramentalnym związkiem małżeńskim mają zamiar połączyć się: Agnieszka Uchman c. Wacława i Danuty Brożbar, stanu wolnego, zamieszkała Gać i  Michał Stanisław Olech, s. +Andrzeja i Renaty Hołysz, stanu wolnego, zamieszkały Gać. Zapowiedź2 Magdalena Maria Homa c. Józefa i Anny Szylar, stanu wolnego, zamieszkała  Markowa i Michał Rydz s. Zbigniewa i Marii Cwynar, stanu wolnego, zamieszkały Gać. Zapowiedź 2.

5. "Bóg zapłać" za podjęcie kolejki, oraz za ofiarę na kwiaty i środki czystości. W sobotę – tj. 13. V. 2017 r. o godz.: 800dyżur podejmą: Wajhajmer Anna, Kuźniar Kazimierz, Stańko Władysława, Kuźniar Barabara, Jakielaszek Renata.

6. Do Kasy Inwestycyjnej na odnowienie polichromii wpłynęła ofiara: Kluz Patrycja i Piotr = 200,00 zł; Miara Krystyna Gać 561 = 200,00 zł; R6 = 1330,00 zł; „Bóg zapłać” za już i proszę o jeszcze. Na odnowienie Figury Matki Bożej (z róży p. Dudek) = 400,00 zł.