3 Niedziela zwykła - B / 2018

21 stycznia 2018

OGLOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś i jutro przypada Dzień Babci i Dzień Dziadka. Personel Przedszkola Sióstr Służebiczek wraz z dziećmi zaprasza na "Jasełka" w wykonaniu dzieci które odbędzie się dziś o godz.: 1700 w GOK-u w Gaci.

2. Trwamy ze wszystkimi wspólnotami chrześcijańskimi na świecie w tradycyjnej modlitwie o jedność chrześcijan. Tydzień modlitw zakończy się w czwartek, w święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

3. "Bóg zapłać" za podjęcie kolejki, oraz za ofiarę na kwiaty i środki czystości. W tym tygodniu w sobotę tj. 27 stycznia o godz.: 900 dyżur podejmą: Głąb Grzegorz, Wyczarska Katarzyna, Wyczarska Barbara, Kędzior Bernardka, Kremer Maria, Kremer Zofia.

4. Do Kasy Inwestycyjnej na odnowienie polichromii w nawie bocznej wpłynęły ofiary: R 2 = 1390,00zł; Proszę nie czytać = 200,00zł; Jakielaszkowie Gać Nr 213 = 120,00zł (całoroczna za 2017 r.) + 200,00zł; Gać Nr 545 = 120,00zł; "Bóg zapłać” za już i proszę o jeszcze.

5. Czcicielie serc Pana Jezusa i Matki Bożej zapraszają w przyszłą niedzięlę na spotkanie po wieczornej Mszy Świętej.