4 Nd zw C / 2019

3 lutego 2019

1. Pierwsza niedziela miesiąca gromadzi nas wokół Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Chwile adoracji są nie tylko wyrazem naszej miłości wobec Pana, ale jednocześnie próbą odkrywania Bożej obecności pośród codziennych spraw i ludzkich losów.

2.We wtorek, we wspomnienie św. Agaty, po Mszy Świętej pobłogosławimy chleb i wodę.

3. We czwartek o godz.: 1100 dzieci i młodzież z naszej Szkoły, podczas Mszy Świętej, będzie świętować, przeniesiony z 30 stycznia, Dzień Patrona - Bł. Bronisława Markiewicza.

4. W sobotę, tj.: 9 lutego o godz.: 1100, młodzież z naszej parafii tzn. klasy 8 SP i 3 Gim., oraz z parafii Dębów i Nowosielce otrzyma z rąk Biskupa StanisławaJamrozka sakrament bierzmowania. Proszę ministrantów o udział w piątkowej zbiórcepo piątkowej Mszy Św. oraz o czynne zaangażowanie się w liturgię.

5.Bóg zapłać za podjęcie kolejki, oraz za ofiarę na kwiaty i środki czystości. W tym tygodniu dyżur podejmą rodzice tej młodzieży która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania według ustalonego z siostrą porządku.
Proszę również o podjęcie kolejki: Rajzer Maria, kaduk Maria, Lenar Wojciech, Lenar Zofia, Lenar Michał.

6. Podczas Koncertu Kolęd - wykonywanego przez Orkiestrę Dętą OSP – połączonego z akcją charytatywną na rzecz ciężko chorych dzieci zebrano kwotę = 2.019 zł 25 groszy. „Bóg zapłać”.

Do Kasy Inwestycyjnej – na remont i odnowienie polichromii wpłynęły ofiary: Markowa Nr 1803 – 150,00zł; Kochmańscy Gać Nr 547 120,00zł+10zł(śmieciowe) + 200,00zł; Proszę nie czytać – 200,00zł; Bącal Anna Gać Nr 593 – 200,00zł; Grażyna i Antoni Mazurek – 300,00zł; Gać Nr 104 – 120,00zł + 10zł (śmieciowe); „Bóg zapłać” za już i proszę o jeszcze.