6 Nd zw C / 2019

17 lutego 2019

1.    We wtorek w naszym kościele całodzienna adoracja Najświętszego sakramentu. Rozpoczniemy o godz.: 730 Mszą Świętą a po jej zakończeniu wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja wg schematu poniżej.
Adoracja w Parafii Gać – dnia 19. II. 2019 r.

Główną intencją adoracji jest usilna prośba i modlitwa o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne, misyjne, za powołanych oraz prośba o naszą otwartość na Ducha Świętego.

2.. Bóg zapłać za podjęcie kolejki, oraz za ofiarę na kwiaty i środki czystości. W tym tygodniu o podjęcie kolejki proszę: Maria Duliban, Marcin Szlęk, Balawejder Jadwiga, Miara Janina, Szlęk Wojciech.

3. Do Kasy Inwestycyjnej – na remont i odnowienie polichromii wpłynęły ofiary: Teresa Michniewska = 200,00zł; Puszkarzowie Gać Nr 52 = 200,00zł; Gać Nr 247 = 200,00zł + 120,00zł (całoroczna) + 10,00zł tzw. śmieciowe; „Bóg zapłać” za już i proszę o jeszcze.
Dodam, że tym tygodniu odebrałem z renowacji lichtarze (wykonane z mosiądzu) – sześć stojących świeczników na świece ołtarzowe. Za odnowienie Kasa Inwestycyjna zapłaciła = 1.200,00 zł.

4. Siostry zakonne z Gaci ogłaszają zapisy dzieci do Przedszkola na rok szkolny 2019/20 w wieku od 2 – 6 lat.
Informujemy także Rodziców, że od nowego roku szkolnego zostanie w naszym przedszkolu otwarty nowy oddział – tzw. „0”.
Zapisy od 18 lutego br.
Serdecznie zapraszamy – siostry służebniczki.

5. W najbliższą niedzielę po Mszy Św. popołudniowej na spotkanie zapraszają czciciele serc Pana Jezusa i Matki Bożej.