14 Nd zw C / 2019

7 lipca 2019

1. Radość spotkania z Chrystusem podczas niedzielnej Eucharystii rozpala serca wierzących w podążaniu drogami wiary. Niech wolny czas wakacji i urlopów pozwoli nam jeszcze głębiej przeżywać spotkania z Panem.

2. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, za ofiarę na kwiaty i środki czystości. W tym tygodniu w sobotę ma godz.: 800 – proszę o podjęcie kolejki: Paweł Owsiak, Elżbieta Świątek, Katarzyna Puczkowska, Cecylia Pacuła, Maria Balawender, Irena Wiśniowska, Anna Świątek. Prosimy o przyniesienie z sobą 2-u kosiarek żyłkowych, aby wykosić trawę na cmentarzu obok kościoła.

3. Do Kasy Inwestycyjnej – na odnowienie polichromii wpłynęły ofiary: Teresa Michniewska = 200 zł; Rydz Zbigniew i Maria Gać nr 186 = 200 zł; Gać Nr 223 = 120 zł (całoroczna) + 10 zł (śmieciowe); Gać Nr 277 = 120 zł (całoroczna) + 10 zł (śmieciowe); R 1 = 820 zł; „Bóg zapłać” za już i proszę o jeszcze.