2 Nd zw C / 2019

X.Proboszcz, Utworzono: .

20 stycznia 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1.     Najświętsza Ofiara Chrystusa, której pamiątkę sprawowaliśmy, jednoczy nas wokół ołtarza. W Tygodniu Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan prosimy dobrego Boga, aby wszyscy wyznawcy Chrystusa stanowili „jedno serce i jednego ducha”, dając w ten sposób czytelne świadectwo wobec świata.

2.    W przyszłą niedzielę na sumie, w naszym kościele, Koncert Kolęd połączony z akcją charytatywnej zbiórki środków finansowych na rzecz ciężko chorych dzieci z Parafii Gać. Na koncert kolęd wykonywanych przez Orkiestrę Dętą OSP w Gaci 2019 - Serdecznie zapraszam.

3.    W przyszłym tygodniu odbędzie się spotkanie z Księdzem Dziekanem a dotyczące przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Tak więc, są to ostatnie dni, aby uzyskać dopuszczenie do przyjęcia tegoż sakramentu.

4.    "Bóg zapłać" za podjęcie kolejki, oraz za ofiarę na kwiaty i środki czystości. W tym tygodniu dyżur podejmą: sobotę 26. I. 2019 r.: Ziemniak Stefania, Orzechowska Zofia, Zając Małgorzata, Dzień Krystyna, Szczepankiewicz Krystyna.

Copyright © 2014 Parafia Wniebowzięcia NMP w Gaci. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.