18 Nd zw C / 2019

4 sierpnia 2019

1. Rozpoczęliśmy miesiąc abstynencji. Głęboko wierzymy, że nasze wyrzeczenie połączone z darem modlitwy przyczyni się do kształtowania trzeźwego społeczeństwa i będzie wsparciem dla upokarzanych przez problem alkoholowy.

2. We wtorek 6 sierpnia święto Przemienienia Pańskiego. Odpust w Markowej.

3. Bóg zapłać za porządki w kościele, za ofiarę na kwiaty i środki czystości. W tym tygodniu w sobotę ma godz.: 800 – proszę o podjęcie kolejki: Stanisław Ząbroń, Renata Olech, Maria Machniak, Zofia Dziedzic, Emilia Wąsacz, Anna Głąb, Stanisław Bałacki.

4. Do Kasy Inwestycyjnej – na odnowienie polichromii … proszę o jeszcze.

5. Sakramentalnym związkiem małżeńskim mają zamiar połączyć się: Grzegorz Jan Mikuła s. Wiesława i Zofii, zamieszkały Gać, stanu wolnego oraz Justyna Maria Bytnar z d. Fołta, c. Mieczysława i Elżbiety, zamieszkała Gać, stanu wolnego. Zapowiedź 2.