10 Nd zw B / 2018

10 czerwca 2018

1. Dziś, po Mszy Świętej popołudniowej, na spotkanie zapraszają czciciele Serc Pana Jezusa i Matki Boskiej.

2. W czerwcu oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, które tak bardzo nas umiłowało. Zapraszamy na codzienne nabożeństwo z litanią do Serca Jezusowego po Mszy Świętej – która jest o godz. 1800.

3. Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Jodłówce i Ksiądz Biskup Stanisław Jamrozek zaprasza na II Diecezjalne spotkanie rodzin wielodzietnych, które to zaplanowano na niedzielę,
17 czerwca 2018 r o godz.: 1100.
Na spotkanie zaproszone są wszystkie rodziny, zwłaszcza te, które mają co najmniej trójkę dzieci.

4. "Bóg zapłać" za podjęcie kolejki, oraz za ofiarę na kwiaty i środki czystości. W tym tygodniu w sobotę tj. 16 czerwca o godz.: 800 dyżur podejmą: Tomaszek BarbaDrozd Marta, Sochacka Alicja, Paluszek Maria, Jędrejko Agata

5. Do Kasy Inwestycyjnej na odnowienie kścioła wpłyneły ofiary: Proszę nie czytać = 500,00zł; "Bóg zapłać" za już i proszę o jeszcze.

6. Starosta Przeworski zwraca się z prośbą o przekazanie Parafianom informacji, że projekt operatu opisowo-kartograficznego ewidencji gruntów i budynków, opracowany w ramach modernizacji operatu ewidencji gruntów i budynków dla obrębu ewidencyjnego GAĆ zostanie wyłożony do wglądu zainteresowanych osób na małej sali w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Gaci w godzinach od 8°0 do 15°0 w terminie od 25.06.2018 r. do 13.07.2018 r. to jest przez trzy tygodnie.

Prosi się o czynne uczestnictwo mieszkańców gminy Gać.