4 Niedziela Wielkanocy

1. Bóg zapłać za podjęcie kolejki. Na następny raz proszone są następujące osoby: Piłat Kazimiera, Balawejder Maria, Kurpeta Kazimiera, Kurpeta Zofia, Polak Beata.
2. Do Kasy Inwestycyjnej, na remont Kościoła, wpłynęły ofiary: R8 p. Wacław – 300,oo zł; Nr 200 – 500,oo zł; Dzień Helena i Aleksander z Markowej – 150,oo zł; Rydz Anna Nr 186 – 100,oozł; Nr 447 i 403 – 400,oo zł; bezimienna – 200,oo zł; Prosimy nie wyczytywać – 200,oo zł (2 raz).
3.
Dzisiejszą niedzielę przeżywamy w Kościele jako Światowy Dzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Rozpoczyna się też Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele. Z tej też okazji, w najbliższą niedzielę, prelekcje będą przeprowadzały przyjezdne do nas Siostry Służebniczki.

4. Intencje:
Ksiądz Prałat rozpoczął gregoriankę za zmarłego +Bronisława Tonię.
Natomiast Ksiądz Proboszcz:
Nd(15) 10.30. +Zofię:           15.00. O powrót do zdrowia dla Bartusia;
PN(16) – +Dzień Edward i Drozd Anna:
Wt(17) – +Antoni Fołta;
Śr(18) – +Józef Wyczarski w 15-ą rocz;
Cz(19) – +Władysław Bącal;
Pt(20) - +Mieczysław Dzień;
Sb(21) – Za dusze cierpiące w czyśćcu;
Nd(22) 7.30. - +Andrzej Więcław:    15.00 – za parafian:

5. Sakramentalnym związkiem małżeńskim mają zamiar połączyć się:
Mateusz Tomasz Kozubek s. Eugeniusza i Ewy, stanu wolnego, zamieszkały – Gać z Eweliną Marią Majcher c. Zygmunta i Barbary, stanu wolnego, zamieszkała – Grzęska. Zapowiedź 3.
Damian Daniel Kędzior s. Henryka i Bernardy, stanu wolnego, zamieszkały – Gać z Joanną Marią Puchała c. Ryszarda i Lucyny, stanu wolnego, zamieszkała – Markowa. Zapowiedź 1.
Mariusz Robert Janicki s. +Kazimierza i Bernardy, stanu wolnego, zamieszkały – Gać z Justyną Agnieszką Chudzik c. Tadeusza i Marii, stanu wolnego, zamieszkała w Rączynie. Zapowiedź 1.