13 Nd zw B / 2024

30 czerwca 2024

1.   „Nie bój się, wierz tylko” – dzisiaj te słowa Pan Jezus kieruje do każdej i każdego z nas. Warto rozpoczęty czas wakacji wykorzystać do pogłębienia wiary i relacji z Bogiem.

2.   W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

W pierwszy czwartek zapraszamy do wspólnej modlitwy za wszystkich powołanych do służby Bożej oraz o nowe i święte powołania – w tych intencjach odmówimy wspólnie Litanię do Najdroższej Krwi Chrystusa.
W pierwszy piątek przed południem odwiedzimy starszych i chorych Parafian z Komunią Świętą, a po południu o godz.: 1500 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia, modlitwa adoracyjna i możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Adorację zakończymy nabożeństwem ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa i Mszą wotywną o Sercu Bożym.
W pierwszą sobotę po Mszy wieczornej wynagradzające nabożeństwo różańcowe.

3.    Bóg zapłać za podjęcie kolejki, za ofiarę na kwiaty i środki czystości. W sobotę, proszę o podjęcie kolejki: Marta Miara, Halina Sowa, Katarzyna Puczkowska, Agata Ryznar, Celina Pacuła, Anna Świątek.

4.   Do Kasy Inwestycyjnej wpłynęła ofiara: Suchecki Gać Nr 48 =200,00 zł + 120,00 zł /całoroczna/; „Bóg zapłać za już i proszę o jeszcze”.