14 Nd zw B / 2024

7 lipca 2024

1. „Do Ciebie, Boże, wznoszę moje oczy” – refren psalmu responsoryjnego pięknie opisuje każde nasze spotkanie z Panem. Zróbmy wszystko, co w naszej mocy, aby w czasie wolnym od pracy i nauki nie zaniedbywać relacji z Bogiem; pamiętajmy o powiedzeniu, że „nie ma wakacji od Pana Boga”.

2. Wakacyjne miesiące to czas wytężonej pracy na polach. Wypraszajmy u Boga dar sprzyjającej pogody na czas żniw oraz obfite plony.

3. Dziś po Mszy świętej popołudniowej i po zmianie tajemnic różańcowych na spotkanie zapraszają Czciciele NSPJ i NSM.

4. Bóg zapłać za podjęcie kolejki, za ofiarę na kwiaty i środki czystości. W sobotę, proszę o podjęcie kolejki: Sławomir Sowa, Maria Balawender, Irena Wiśniowska, Elżbieta Świątek, Marzena Świątek, Zofia Polaków.

5. Do Kasy Inwestycyjnej wpłynęła ofiara: Teresa i Antoni Kędzior Gać Nr 196 = 500,00 zł /na renowację?; Gać Nr 226 A = 120,00 zł /całoroczna/;
Bóg zapłać za już i proszę o jeszcze”.