15 Nd zw B / 2024

14 lipca 2024

1. Jesteśmy nieustannie posyłani przez Pana, aby głosić królestwo Boże, aby świadczyć, że Pan jest i działa pośród nas. Tę misję realizujemy przez codzienną wierność Ewangelii, między innymi przez udział w niedzielnej Eucharystii podczas wakacyjnych wojaży.

2.We wtorek, 16 lipca, przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel. Z tym dniem i z karmelitańską rodziną zakonną wiąże się również tradycja noszenia szkaplerza i związane z nim obietnice Matki Bożej. Niech będzie on znakiem, że chcemy naśladować Maryję w Jej zawierzeniu Bogu i Jego słowu.

3. Sakramentalnym związkiem małżeńskim mają zamiar połączyć się: Tomasz Piotr Szpunar, stanu wolnego, zamieszkały Łańcut par. Św. Michała Archanioła i Sylwia Angelika Zając, stanu wolnego, zamieszkała Gać. Zapowiedź 1. Ktokolwiek zna przeszkody do zawarcia tego sakramentalnego związku, zobowiązany jest poinformować Urząd Parafialny.

4. Bóg zapłać za podjęcie kolejki, za ofiarę na kwiaty i środki czystości. W sobotę, proszę o podjęcie kolejki: Stanisława Miara, Elżbieta Zięba, Jacek Kud, Magdalena Zięba, Alicja Sochacka, Justyna Świątek.

5. Do Kasy Inwestycyjnej wpłynęła ofiara: Kudowie Gać Nr 14 B = 350,00 zł /na renowację+całoroczna+śmieciowe;
Bóg zapłać za już i proszę o jeszcze”.