21 Nd zw B / 2024

25 sierpnia 2024

1. W niedzielę rozpoczynającą ostatni tydzień wakacji Ewangelia przywołuje wyznanie Apostoła Piotra: „Panie, do kogo pójdziemy? Warto w kolejny rok szkolny i katechetyczny wejść pojednanym z Bogiem, dlatego przed każdą Mszą Świętą jest okazja do spowiedzi świętej.

2. Siostra prosi o Ogłoszenie:
„Zebranie dla Rodziców dzieci przyjętych do Przedszkola Sióstr Służebniczek w Gaci na rok 2024/25 odbędzie się 25 sierpnia 2024 r /tj. niedziela/ w busynku kościoła, po Mszy Świętej o godz. 15
00. Serdecznie zapraszamy”.

3. Sponsor zaprojektował a potem zamówił wykonanie tablicy kamiennej na płytę grobową śp. księdza prałata Stanisława Biegaja. Jest do oglądnięcia na stoliku przed ołtarzem. „Bóg zapłać” za pomysł i jego realizację.

4. Bóg zapłać za podjęcie kolejki, za ofiarę na kwiaty i środki czystości. W sobotę, proszę o podjęcie kolejki: Krzysztof Marszałek, Maria Duliban, Krystyna Kadlof, Teresa Bącal, Joanna Broda, Andrzej Drozd.

5. Do Kasy Inwestycyjnej wpłynęły ofiary:
– Stanisław Babiarz = 200 zł + 120 zł + 30 zł.;
– Maria Nawracałą 200 zł + 120 zł + 30 zł.;
– Jan Babiarz = 200 zł;
– Gać Nr 547 = 120 zł /całoroczna + 30 zł /śmieciowe/.
– Dar na Radio Maryja i Telewizję Trwam - 200 zł;

„Bóg zapłać z już i proszę o jeszcze”.